Arena Festival Film&Music
TreVoci i filmowe piosenki zainaugurują 3. Arena Festival film&music

TreVoci i filmowe piosenki to taki początek Festiwalu jaki właśnie wymarzyliśmy i mamy nadzieję, że Wam również przypadnie do gustu.

Bo co może być lepszego niż początek lata, piękno Mazur i wspaniałe hity muzyki filmowe w wykonaniu wybitnych tenorów.

tenorzy TreVoci

Jedno w festiwalu jest niezmienne. To termin czyli początek wakacji i miejsce czyli Ostróda, nazywana również Perłą Mazur. Wszystko to sprzyja najlepszym wykonaniu, najlepszej muzyki. Jesteśmy dumni, że na inaugurację 3. Arena Festival film&music udało nam się zaprosić wspaniałych tenorów z TreVoci. Sami określają siebie jako artystów nowej generacji, przepełnionych miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka.

Trevoci i filmowe piosenki – na dobry początek

tenorzy TreVoci

Trevoci to trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się niezwykły miks, którego największym atutem są występy na żywo. Tenorzy wzbudzają od trzech lat wzbudza zachwyt publiczności na całym świecie. Koncertuje od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce.

Magda miśka Jackowska- Arena Festival

Więcej o nich przeczytacie w naszym poście: Trevoci – najprzystojniejsi wśród tenorów oraz na ich stronie internetowej TreVoci.

 Program koncertu inaugaracyjnego 3. Arena Festival

Na każdym festiwalu oprócz wspaniałych gości specjalnych, gwiazd, świetnego repertuaru i znakomitej orkiestry ważna jest osoba spinająca całość. A taką osobą jest Magda Miśka-Jackowska – znakomita prezenterka radiowa i znawczyni muzyki filmowej, która jest z Festiwalem w Ostródzie od początku. Podobnie będzie podczas 3 Arena Festival, gdy będziemy mogli usłyszeć jak aksamitnym głosem zabiera nas w świat najpiękniejszych kompozycji muzyki filmowej.

arena festival film & music

Pierwszego dnia Festiwalu podczas koncertu inauguracyjnego usłyszymy wspaniałe wykonania ścieżki dźwiękowej z filmów Armagedon , niezapomnianego filmu Misja z muzyką Ennio Morricone. Będzie znakomity New York, Śniadanie u Tiffaniego, hity z filmów o słynnym agencie jej Królewskiej Mości – Jamesie Bondzie. A nawet muzyka ze Shreka czy ulubionej Bridget Jones.

filmowe piosenki zainaugurują 3. Arena Festival film&music

Bez polskiego filmu i polskiej muzyki nie byłoby festiwalu w Ostródzie. Dlatego gościem specjalnym pierwszego dnia będzie Henryk Kuźniak, wybitny polski kompozytor, znany m.in. z muzyki do filmów Vabank czy Seksmisja.

filmowe piosenki zainaugurują 3. Arena Festival film&music

Bądźcie z nami w ten niezwykły wieczór z wybitnymi tenorami z TreVoci, prof. Henrykiem Kuźniakiem i orkiestrą symfoniczną Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego.

Podobne artykuły

Największy w północnej Polsce festiwal muzyki filmowej.
Olsztyn 2024.

© 2024 Arena Festival film&music. All Rights Reserved.