Dlaczego warto?

Dzięki współpracy z Arena Festival film&music możesz tylko zyskać

Dlaczego warto zostać partnerem Festiwalu? Bo to wydarzenie o zasięgu ponadregionalnym, którego ostatnia edycja zgromadziła 4,8 tysiąca osób publiczności.

Patronat medialny nad Arena Festival od lat sprawuje Telewizja POLSAT a współpracę redakcyjną oraz kilkanaście redakcji prasowych, radiowych i internetowych. W trakcie Festiwalu ukazują się dziesiątki publikacji prezentujących święto muzyki i filmu w Ostródzie.

Nasz przekaz dzięki obecności mediów dociera do ponad 1,5 mln odbiorców w kraju i za granicą. Ekwiwalent reklamowy uzyskany poprzez wszystkie kanały komunikacji szacowany jest na około 0.5 mln. zł.

Nasi widzowie to szeroki przekrój społeczeństwa, szeroka grupa docelowa – od osób najmłodszych, które pojawiają się podczas koncertów muzyki familijnej po osoby dojrzałe, szukające wyrafinowanych przebojów.

Gośćmi specjalnymi Festiwalu byli m.in. Filip Bajon – reżyser obsypanego nagrodami filmu Kamerdynera, który powstawał m.in. na Warmii i Mazurach, Henryk Kuźniak – wybitny polski kompozytor muzyki filmowej, Antonii Komasa-Łazarkiewicz – kompozytor, Jerzy Kapuściński – dyrektor artystyczny Studio Munka. A także wybitny kompozytor Stanisław Syrewicz czy prof. Jerzy Maksymiuk.

oferta dla sponsorów 2-edycji-arena-festival-filmmusic

Wyjątkowe wydarzenie

Współpraca

Współpracując z Arena Festival film&music mają Państwo szansę znaleźć się w gronie najlepszych twórców, marek i uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu. Dzięki wsparciu wybitnego wydarzenia artystycznego Państwa ma szansę na lepszą rozpoznawalność oraz postrzeganie co może pozytywnie odbić się na wizerunku Państwa firmy i zaufaniu klientów.

Zapraszamy do kontaktów z jednym z organizatorów Festiwalu – jakim jest Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.

Kontakt

Jarosław Kowalski – dyrektor organizacyjny Arena Festival film&music

Patron honorowy

Organizatorzy festiwalu

Filharmonia Warmińsko-Mazurska
CEiIK Olsztyn