Arena Festival Film&Music
TreVoci – najprzystojniejsi wśród tenorów na 3. Arena Festival film&music

W cytatach recenzji ich koncertów np. w onet.pl możemy przeczytać, że „Ci młodzi śpiewacy uznawani są za jedno z najważniejszych odkryć świata operowego 2017 roku” lub „Tenorzy z TreVoci wiedzą jak rozpalić publiczność…

Wizerunek sceniczny jest bardzo wyrazisty – kreują się na herosów estrady”. Możemy dodać, że to najprzystojniejsi z tenorów i najlepsi tenorzy wśród przystojniaków.

tenorzy TreVoci

Bo jak rozpoczynać 3. Arena Festival film&music to z przytupem. Do wykonania Filmowych Piosenek, które rozpoczynają Festiwal w Ostródzie udało nam się zaprosić właśnie słynny zespół tenorów TreVoci.

tenorzy TreVoci

To artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka.

tenorzy TreVoci

Trevoci – siła jedności

Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl mołotowa, którego największym atutem są występy na żywo. TREvoci już od trzech lat wzbudza zachwyt publiczności na całym świecie. Koncertuje od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce.

tenorzy TreVoci

Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia. Przekonała się o tym publiczność m.in. w Chicago (Chicago Symphony Hall, Copernicus CENTER). Wiwatowano w Chiang Mai (Kad Theater – Thailand), Toronto (Chrystian Performing Arts Centre), Vancouver (Centennial Theatre), Warszawie (Filharmonia Narodowa, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Stadion Narodowy), Gdańsku (Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka), Poznaniu (Filharmonia Poznańska, Sala Ziemi MTP) czy Krakowie (Aleja Róż).

Podobne artykuły

Największy w północnej Polsce festiwal muzyki filmowej.
Olsztyn 2024.

© 2024 Arena Festival film&music. All Rights Reserved.