Gwiazdy muzyki i filmy w rysunkach Bartka Niewiadomskiego

Na 3. Arena Festival film&music gwiazdy muzyki i filmu zobaczymy nie tylko na festiwalowej scenie. Już teraz chcemy serdecznie zaprosić na wspaniałą wystawę prac Bartka Niewiadomskiego – rysownika wychowanego w czasach buntu i wolnej myśli.

leny Kravitz

Bartek Niewiadomski – to artysta urodzony w latach 70-ych, od roku 80-go Ostródzianin co tym bardziej nas cieszy, że może prezentować Państwu prace artysty związanego z Mazurami. Artysty wychowanego w czasach buntu i wolnej myśli.  To tu stawiał swoje pierwsze kroki na alternatywnej scenie muzycznej. Człowiek post punkowego renesansu, nie dający się zamknąć w sztywnych ramach jednej formy artystycznej. Wolna jednostka, która swoją obserwacje świata zawiera z powodzeniem w rysunku, muzyce, jak i słowie pisanym. W swoim dorobku ma kilkanaście wystaw w kraju i za granicą. Cykl grafik “Cinemusica” wynika z fascynacji filmem i muzyką.

Debbie Harry

Te dwie ekspresje artystyczne są jak Yin i Yang, tylko pozornie mogące istnieć bez siebie. Wzajemnie się uzupełniając tworzą harmonijną całość z cząstek chaosu dźwięków i obrazów. Tak też linie prowadzone wprawną ręką budują realistyczne postacie i dynamiczne kadry, zdarzenia w Bartka obrazach. Są jak film i muzyka próbą okiełznania, za pomocą kreski, myśli, uczuć i emocji w nas drzemiących.

2Pac

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac Bartka Niewiadomskiego, która będzie towarzyszyć 3. Arena Festival film&music.