Przeboje kina familijnego w drugim dniu festiwalu

W weekend należy się solidna uczta. Menu powinno być zróżnicowane, aby każdy z biesiadników znalazł coś dla siebie.Co zatem zaserwować na sobotnią filmowo-muzyczna ucztę dla całej rodziny? Jeden ruch batuty dyrygenta i wszystko możliwe!

Wolą Państwo Zwierzogród czy Trole? Niektórym może ślinka pocieknie, ale proszę poskromić apetyt, bo najpierw trzeba się zastanowić  Gdzie jest Nemo? Pewnie skrzętnie ukrywa Sekrety morza przed Czarnoksiężnikiem z krainy Oz. Biec mu na ratunek czy zostać? Dylemat pomoże rozstrzygnąć Pokahontas. W głowie się nie mieści, jaka ona śliczna. Oczy zachodzą mgłą rozmarzenia… Jeden ruch batuty i przenosimy się na Madagaskar.

Pojawią się także  – i nie tylko w wyobraźni, ale także na ekranie – Elsa i Anna z Krainy lodu, Piraci z Karaibów, Harry Potter, nasi ulubieńcy z filmowej sagi Władca pierścienia, a także Piękna i Bestia.

Koncert będzie rejestrowany i transmitowany na żywo na ogromnym ekranie LED o powierzchni 80 !!! metrów kwadratowych

Wykonawcy: Piotr Sułkowski – dyrygent, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

Musicie Państwo zobaczyć to na żywo. Na ten koncert przybywajcie do Ostródy 30 czerwca 2018 r. Bilety są jeszcze do nabycia w kasach Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie oraz pod linkiem KUP BILETY.