Filmowe piosenki na otwarcie II Arena Festival film&music

Król lew na śniadaniu u Tiffaniego. Niemożliwie? Ależ oczywiście, że możliwe. Wystarczy jeden ruch batuty i… muzyczna uczta gotowa.

filmowe piosenki otwarcie arena festival

Do wspólnego muzycznego biesiadowania zaproszą też: Evita, Upiór w operze, Piękna i Bestia, Władca Pierścieni i Gladiator. Obecność potwierdzona, najpiękniejsze tematy filmowe przygotowane. Doborowe towarzystwo, wymaga wyjątkowej oprawy, a taka może zaistnieć w Krainie Lodu, do której dopłyniemy na pokładzie Titanica. Będzie to wyjątkowy rejs, obfitujący w niepowtarzalne emocje, z triumfem w finale. Emocje rozpędzone do skraju wytrzymałości okiełznamy Ogniem i mieczem. Po cóż tak drastyczne środki? Trzeba oszczędzać siły na pozostałe dni. Muzyczny apetyt rośnie w miarę słuchania..

filmowe piosenki otwarcie arena festival

Kolejny ruch batuty i gdzie jesteśmy? New York (?) New York (!), na ulicach którego rozbrzmiewa Deszczowa piosenka. Nogi same rwą się do tańca. Rozglądamy się w poszukiwaniu odpowiedniego partnera. Wzrok pada na blond przystojniaka (wersja dla pań) w doskonale skrojonym garniturze. Agent  James Bond z motywem Skyfall. Wstrząśnięty i wcale nie zmieszany zaprasza na bis!

Wykonawcy: Piotr Sułkowski – dyrygent oraz orkiestra symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie.

filmowe piosenki otwarcie arena festival

Piotr Sułkowski – dyrektor artystyczny Arena Festival film&music

Wszystkie koncerty poprowadzi nieoceniona Magda Miśka Jackowska.

filmowe piosenki otwarcie arena festival

Magda Miśka Jackowska – prezenterka i dziennikarka RMF Classic – prowadząca Festiwal

Całość koncertów będzie rejestrowana i transmitowana na żywo na ogromnym ekranie LED o powierzchni 80 !!! metrów kwadratowych.

filmowe piosenki otwarcie arena festival

Chcecie przeżyć niezwykle filmowo-muzyczne widowisko na żywo? Przybywajcie do Ostródy w dniach 29 czerwca do 1 lipca. Bilety są jeszcze do nabycia w kasach Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie oraz pod linkiem KUP BILETY.