Konferencja prasowa II Arena Festival film&music

Ostatnia prosta do II Arena Festival film&music. Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie przedstawiliśmy program oraz wszystkie atrakcje II edycji największego w tej części Polski festiwalu muzyki filmowej

konferencja prasowa Arena Festival

fot. Maciej Parkasiewicz

 

Festiwal odbywa się w dniach od 29 czerwca do 1 lipca 2018 w Centrum Targowo-Konferencyjnym EXPO Mazury – które jest partnerem strategicznym Festiwalu. Podczas konferencji Piotr Sułkowski – dyrektor artystyczny Festiwalu, opowiadał o trzech wspaniałych koncertach muzyki filmowej, podzielonych tematycznie na Piosenkę w Filmie, Muzykę Familijną i Największe Przeboje Muzyki Filmowej.

konferencja prasowa Arena Festival

Piotr Sułkowski – dyrektor artystyczny Arena Festival film&music fot. Jarosław Kowalski

Jarosław Kowalski – dyrektor organizacyjny Festiwalu opowiadał o planowanych dwóch spotkaniach autorskich m.in. z Jerzym Satanowskim i Antonim Komasą Łazarkiewiczem, które poprowadzi szef Warmińsko-Mazurskiego Funduszu Filmowego Pan Bogumił Osiński.

konferencja prasowa Arena Festival

fot. Maciej Parkasiewicz

 Ponadto odbędą się warsztaty przygotowywane wspólnie z Fundacją Film Spring Open – Sławomira Idziaka, które poprowadzi Daniel Rusin oraz warsztaty Canon Polska, które poprowadzą Robert Woźniak oraz Filip Kovćin. 

konferencja prasowa Arena Festival
A także  Rodzinny Piknik Festiwalowy. Tak witamy lato na Mazurach. Podczas konferencji prasowej kończącej sezon artystyczny w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej ostatecznie odkryliśmy karty prezentując całość programu, który znajdziecie w zakładce PROGRAM na naszej stronie . Festiwal przygotowują dwie instytucje kultury marszałka województwa w tym także Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Zapraszamy jeszcze raz bo takiego wydarzenia nie można ominąć. Bilety do kupienia poprzez naszą stronę, system biletowy Filharmonii lub w kasach tej instytucji.