Światowa muzyka filmowa na niedzielny finał

Niedziela, pierwszy lipcowy wieczór. Celebruj ten czas, najlepiej na finałowym koncercie Arena Festival film&music, zapowiada się arcyciekawie. Jeden ruch batuty dyrygenta, włączamy fantazję i zapraszamy na ucztę melomanów!

 

Tym razem w formie kolacji z udziałem Gladiatora i całej drużyny hobbitów z Władcą Pierścienia. Taka kolacja, na miarę muzycznego wydarzenia sezonu, może zdarzyć się tylko na Ziemi obiecanej w cichą noc. Ta filmowa Cicha noc kręcona była na Mazurach. Tak, wiemy, to wyjątkowe miejsce i niezwykły czas, ale kolacja to podsumowanie, to finał! Czas na toast kieliszkiem szampana. Nic dziwnego, że zjechali się na nią najznakomitsi goście, wśród nich Pan Tadeusz i Trędowata. Kiedy tylko przekroczą Dziewiąte wrota zasiądą do uczty (a my wraz z nimi). Będzie czas na rozmowy, również na refleksyjne tematy, takie jak Pokot czy Lista Schindlera

Jeden ruch batuty i ton zabawy zmienią Piraci z Karaibów, którzy zawsze grają Vabank. O! Znowu pojawił się agent James Bond. To dobrze, bo zniknął po pierwszym wieczorze festiwalu i niektórzy myśleli, że to nie agent ale zwykły Bandyta

Cały ten światowy zgiełk wydarzy się w Ostródzie już w najbliższy weekend. Wystąpi orkiestra Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod dyrekcją maestro Piotra Sułkowskiego.

Przybywajcie. Bilety są jeszcze do nabycia w kasach Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie oraz pod linkiem KUP BILETY.