Kobas Laksa

Kobas Laksa

Kobas Laksa

Artysta sztuk wizualnych, reżyser, wykładowca, fotograf, 2d / 3d / AI designer, pasjonat generatywnych technologii AI w dziedzinach wykorzystujących narrację wizualną i sztuczną inteligencję.

Twórca filmów dokumentalnych, krótkich form fabularnych i teledysków.

Absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu (malarstwo / grafika / rzeźba) i Wajda School (reżyseria, scenariusz) w Warszawie oraz PWSTiF w Łodzi na kierunku Zarządzanie Postprodukcją.

“Pracując zarówno przy projektach artystycznych jak i w branży reklamowej, eventach miałem okazję poznać różne rodzaje i sposoby myślenia, różne sposoby podejścia i realizacji projektów. Ostatnie lata to rozwój technologii AI, z której również korzystam przy tworzeniu projektów. Moją wielką pasją jest realizacja animowanych teledysków. W tym roku zrealizowałem 6 animacji do projektu BEKSIŃSKI LIVE! (Produkcja ENDORFINA EVENTS) wykorzystując i mieszając ze sobą animację klasyczną i sztuczną inteligencję.”

“Wykłady prowadzę w taki sposób, żeby uczestnik czuł się częścią procesów dziejących się na żywo tu i teraz. Zaplanowany wcześniej przebieg modyfikowany jest w zależności od poziomu wiedzy uczestników, ich stopnia zaangażowania, pasji i zainteresowań.”