W dniach 29 czerwca do 1 lipca 2018 w Ostródzie, podczas festiwalu muzyki filmowej II Arena Festival film&music, odbędzie się kurs audiowizualny organizowany przez Fundację Film Spring Open za pomocą Cinebusa dla osób zainteresowanych twórczością na YouTube.

Podczas kursu dowiesz się: Jak być influencerem, kim jest youtuber?
Daniel Rusin „Reżyser Życia” twórca kanału https://www.youtube.com/user/DANIELLO44 opowie jak wygląda bycie youtuberem, co jest fajne, a co nie. Udzieli praktycznych rad jak nim zostać. Pokaże najciekawsze filmy, opowie o kulisach ich powstania. Film Lepiej dawać niż dostawać, którego jest autorem powstał w ciągu 1 dnia i ma ponad 3 mln wyświetleń.

Oprócz tego odbędzie się kurs filmowania, podczas którego będziemy zachęcać do stworzenia wspólnego filmu. W zależności od wymyślonego wspólnie scenariusza będzie to eksperyment społeczny, sonda uliczna lub dokument. Praca będzie odbywała się w grupach, a na koniec warsztatów zmontujemy wspólny film.

Jeżeli interesuje Cię wiedza o YouTube oraz praktycznie filmowanie, ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy!

Cinebus: https://filmspringopen.eu/wp-content/uploads/2017/01/produkacja_pl_zdjecia-2.pdf

Making of: https://www.youtube.com/watch?v=pfe5J6YEq9E

www.filmspringopen.eu