Jak być influencerem? Kim jest Youtuber? – warsztaty z Cinebus Sławomira Idziaka

Chcesz dowiedzieć się jak być influencerem? Kim jest Youtuber? Musisz koniecznie odwiedzić nasze wyjątkowe warsztaty, które odbywają się w ramach II Arena Festival film&music. Kurs audiowizualny przygotowuje Fundacja Film Spring Open – znakomitego operatora Sławomira Idziaka.

Cinebus Sławomir Idziak

Warsztaty odbywają się w dniach od 29 czerwca do 1 lipca 2018 w Ostródzie, podczas festiwalu muzyki filmowej II Arena Festival film&music. Całość zajęć zostanie przeprowadzona za pomocą Cinebusa – mobilnego centrum produkcyjno-szkoleniowego.

Cinebus Sławomir Idziak

Daniel Rusin „Reżyser Życia”, twórca kanału https://www.youtube.com/user/DANIELLO44, opowie jak wygląda bycie youtuberem, co jest fajne, a co nie. Udzieli praktycznych rad jak nim zostać. Pokaże najciekawsze filmy, opowie o kulisach ich powstania. Film Lepiej dawać niż dostawać, którego jest autorem powstał w ciągu 1 dnia i ma ponad 3 mln wyświetleń.

Oprócz tego odbędzie się kurs filmowania, podczas którego będziemy zachęcać do stworzenia wspólnego filmu. W zależności od wymyślonego wspólnie scenariusza będzie to eksperyment społeczny, sonda uliczna lub dokument. Praca będzie odbywała się w grupach, a na koniec warsztatów zmontujemy wspólny film.

Na co dzień tworzy kanał Reżyser Życia subskrybowany przez ponad 180 tysięcy osób, które mogą zobaczyć Jego eksperymenty społeczne, etiudy fabularne i inne kreatywne formy. Poza portalem YouTube, od lat pracuje w agencjach reklamowych i zajmuje się reklamami cyfrowymi, szczególnie przy współpracy z influencerami.

Laureat kilku konkursów m.in. Young Creatives w kategorii FILM – organizowany przez KTR lub Galę Twórców Onetu w kategorii Lifestyle.

Cinebus Sławomir Idziak

Więcej informacji o szkoleniu, które poprowadzi Daniel Rusin na stronie Fundacji Film Spring Open.

Warsztaty są bezpłatne. Jednak decyduje kolejność zgłoszeń jakie napłyną do Fundacji Film Spring Open.

Kontakt pod adresem email: biuro@filmspringopen.eu