Dzięki współpracy z Arena Festival film&music możesz tylko zyskać.

Dlaczego warto zostać partnerem Festiwalu? Bo to wydarzenie o zasięgu ponadregionalnym, którego pierwsza edycja zgromadziła ponad 3,5 tysiąca osób publiczności.

Patronat medialny nad Festiwalem objęło kilkanaście redakcji prasowych, radiowych i internetowych a przed wydarzeniem, w jego trakcie i po Festiwalu ukazało się kilkadziesiąt relacji prezentujących święto muzyki i filmu w Ostródzie.

Nasz przekaz dzięki obecności mediów dotarł do 1 miliona 260 tys. osób w kraju i za granicą. Ekwiwalent reklamowy uzyskany poprzez wszystkie kanały komunikacji szacowany jest na około 0.5 mln. zł.

Nasi goście to szeroki przekrój społeczeństwa, szeroka grupa docelowa – od osób najmłodszych, które pojawiają się podczas koncertów muzyki familijnej po osoby dojrzałe, szukające wyrafinowanych przebojów.

Gośćmi specjalnymi Festiwalu są Agnieszka Holland – przewodnicząca Zarządu Europejskiej Akademii Filmowej, Antonii Komasa-Łazarkiewicz – kompozytor, Jerzy Satanowski – kompozytor i reżyser, Jerzy Kapuściński, producent filmowy Studio Munka, opiekun wybitnego, nagradzanego ostatnio filmu Cicha Noc – w reżyserii Piotra Domalewskiego.

oferta-dla-sponsorow-2-edycji-arena-festival-film&music

Współpracując z Arena Festival film&music mają Państwo szansę znaleźć się w gronie najlepszych twórców, marek i uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu. Dzięki wsparciu wybitnego wydarzenia artystycznego Państwa ma szansę na lepszą rozpoznawalność oraz postrzeganie co może pozytywnie odbić się na wynikach Państwa działalności i zaufaniu klientów.

Zapraszamy do kontaktów z jednym z organizatorów Festiwalu – jakim jest Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.

Kontakt:

Jarosław Kowalski – dyrektor organizacyjny Arena Festival film&music

Email: jaroslaw.kowalski@ceik.eu

Tel: 89-513-17-34

Mobile: 501-400-380

Patron honorowy

województwo warmińsko-mazurskie
Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego

Organizatorzy festiwalu

filharmonia warmińsko-mazurska
Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie