Dzięki współpracy z Arena Festival film&music możesz tylko zyskać.

Dlaczego warto zostać partnerem Festiwalu? Bo to wydarzenie o zasięgu ponadregionalnym, którego ostatnia edycja zgromadziła 4,8 tysiąca osób publiczności.

Patronat medialny nad III Arena Festival objęła m.in. Telewizja POLSAT a współpracę redakcyjną zapewnia jak zawsze RMF Classic oraz  kilkanaście redakcji prasowych, radiowych i internetowych. W trakcie Festiwalu ukazują się dziesiątki publikacji prezentujących święto muzyki i filmu w Ostródzie.

Nasz przekaz dzięki obecności mediów dociera do ponad 1,5 mln odbiorców w kraju i za granicą. Ekwiwalent reklamowy uzyskany poprzez wszystkie kanały komunikacji szacowany jest na około 0.5 mln. zł.

Nasi widzowie to szeroki przekrój społeczeństwa, szeroka grupa docelowa – od osób najmłodszych, które pojawiają się podczas koncertów muzyki familijnej po osoby dojrzałe, szukające wyrafinowanych przebojów.

Gośćmi specjalnymi Festiwalu są Filip Bajon – reżyser obsypanego nagrodami filmu Kamerdyner, który powstawał m.in. na Warmii i Mazurach, Henryk Kuźniak – wybitny polski kompozytor muzyki filmowej, Antonii Komasa-Łazarkiewicz – kompozytor, Jerzy Kapuściński – dyrektor artystyczny Studio Munka.

oferta-dla-sponsorow-2-edycji-arena-festival-film&music

Współpracując z Arena Festival film&music mają Państwo szansę znaleźć się w gronie najlepszych twórców, marek i uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu. Dzięki wsparciu wybitnego wydarzenia artystycznego Państwa ma szansę na lepszą rozpoznawalność oraz postrzeganie co może pozytywnie odbić się na wizerunku Państwa firmy i zaufaniu klientów.

Zapraszamy do kontaktów z jednym z organizatorów Festiwalu – jakim jest Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.

Kontakt:

Jarosław Kowalski – dyrektor organizacyjny Arena Festival film&music

Email: jaroslaw.kowalski@ceik.eu

Tel: 89-513-17-34

Mobile: 501-400-380

Patron honorowy

Honorowy patronat Olsztyn

Organizatorzy festiwalu

Warmińsko-Mazurska Filharmonia w Olsztynie
Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie