Expo Mazury

EXPOse your business

Centrum targowo-konferencyjne Expo Mazury to najlepsza inwestycja w nowoczesność i innowacyjność. Zlokalizowane w sercu Krainy Tysiąca Jezior, powstało z myślą o organizacji niezapomnianych targów, kongresów, konferencji oraz eventów. Expo Mazury to prawdopodobnie najnowocześniejsza przestrzeń dla Twojego wydarzenia.

50 000 m² całkowitej powierzchni obiektu, 40 798 m² powierzchni wystawienniczej, ponad 2 000 m² powierzchni konferencyjnej – obiekt został stworzony z myślą o organizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Konstrukcja sufitu umożliwia podwieszenie ekspozycji o całkowitej wadze niemal 200 ton, a system ścian przesuwnych zapewnia swobodną aranżację hal. Dodatkowo obiekt posiada stylową strefę VIP, dzięki której rozmowy biznesowe stają się przyjemnością. Pełne zaplecze gastronomiczne jest gotowe obsłużyć 2 000 osób na godzinę. 1 534 miejsca parkingowe na terenie centrum, do 5 000 miejsc w najbliższej okolicy zapewniają komfort odwiedzającym. Nowoczesne systemy oświetleniowe hal, systemy klimatyzacji i wentylacji oraz system audio pozwalający na dowolne sterowanie dźwiękiem to krok w przyszłość, który zadowoli najbardziej wymagających.

Expo Mazury znajduje się w Ostródzie, znanym mieście turystycznym na Mazurach, gdzie ,,statki płyną po trawie” dzięki unikatowemu Kanałowi Ostródzko-Elbląskiemu. W granicach miasta znajduje się 5 jezior, a tuż przy nich kolejnych dziesięć. Wokół nich roztaczają się różnorodne lasy, dające możliwość aktywnego wypoczynku. Przepływająca przez miasto rzeka Drwęca stanowi wyjątkowy rezerwat przyrody. Lazurowe wody mazurskich jezior, czyste powietrze, bujna flora i rzadkie w innych regionach kraju okazy fauny tworzą doskonałe warunki do wypoczynku.

EXPO Mazury Ostróda
EXPO Mazury Ostróda

Patron honorowy

województwo warmińsko-mazurskie
Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego
patronat honorowy festiwalu

Organizatorzy festiwalu

filharmonia warmińsko-mazurska
Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie